Yükleniyor...

Elektronik Pazarlama Ekranları

Digital Signage

Günümüz gelişen Türkiye’sinde, gelişen sanayi, ticaret ve gelişmekte olan teknoloji şartları, her türlü kamu ve özel kurum ve kuruluşları, vakıf, oda ve dernekleri büyüme hızlarını arttırmak ve piyasada yer alan rakiplerini aşabilmek için çok çeşitli yollarla firmalarını tanıtmak durumunda bırakmaktadır. Reklam yapmak, kendilerine bağlı müşteri ve iş ortaklarını bilgilendirmek ve platformları arasında güncel bir bilgi akışı sağlamak günden güne daha da önemli hale gelmiştir.

Digital Signage Ekranları

BilgiBiz, dijital bilgilendirme ve reklam platformu yazılımı, kişi ve kurumlara özel yayın akışları hazırlayabilme imkânı sunan, hedef odaklı çalışabilen ve modern internet teknolojilerini kullanan bir yayım sistemi olarak tasarlanmıştır. Sistem kurumsal iletişimden reklama kadar birçok farklı alanda, farklı sektörler için kurumsal haberleşme ve reklam yapabilme amaçlı kullanılabilmektedir.

Digital Signage Ekranları, Siz yanında bile yokken, reklamlarınızı uzaktan yönetebileceğiniz vitrininizdir...

Müşteri ihtiyaçlarına uygun ekranlar temin edilerek, içerisinde BilgiBiz’in kendi signage yazılımı gömülü olarak teslim edilmektedir. Müşterilerimiz farklı noktalardaki signage ekranlara uzaktan erişimle arzu ettikleri resim, metin, video ve ses dosyalarını yükleyerek kendi marklarının reklamını kolayca ve anlık olarak güncelleyerek yapabilmektedirler.