Yükleniyor...

Reklamcılık Sektöründe Yeni Bir Vizyon...

ArmSens Pazarlama Robot Kolu

Satış noktası pazarlamasında reklam verenlere yeni fırsatlar sunuyoruz. Ürün tanıtımı ArmSens ile daha dikkat çekici bir hal alıyor, perakende satışların arttırılması için imkân sağlıyor. Mağaza içi pazarlama, görsel imkânların arttırılması, ışıklı, sesli ve müzikli uyaranlar ile müşterilerin dikkatini çekmeye yönelik olarak tasarlanmış robot kol ile rakiplerinizin arasından sıyrılma fırsatını size sunuyoruz. Sadece müşterilerin dikkatini çekmek için rekabet etmekle kalmıyor, aynı zamanda %20'nin üzerinde satış artışlarına ulaşmanızda size kolaylık sağlıyoruz.

Işık, ses ve hareket teknolojisinin yenilikçi kombinasyonu ile robotik etkileşimli ekranımız mevcut sensörleri ile sizlere mağazayı ziyaret eden müşterilerden kaçının ürününüzle ilgilendiğine dair de bilgi veriyor.

ArmSens, mağaza koridorunu minyatür bir tiyatro sahnesine dönüştürerek, müşterilerinize daha eğlenceli bir deneyim sunuyor.


Robotik cihazımızın ışık, hareket ve ses teknolojileri ile kombinasyonu, ürün bilinirliğini ve satışlarını artırırken, marka avantajlarınızı iletmek üzere özelleştirilebilen, alışveriş yapanlar için eğlenceli ve ilgi çekici bir deneyim tasarlamanıza olanak tanıyor.

ArmSens kampanyaları, fiyat indirimi yerine katılım yoluyla satışları teşvik ettikleri için farklılıklar sunuyor.

Marka ve ürününüze özel cihaz giydirmeleri uygulanabilmektedir.

Cihazın elektrikli ve şarjlı akü içeren modelleri bulunuyor.

Arm Sens Özellikleri
Eni 12,5cm.
Boyu 25,0cm.
Yüksekliği 15,0cm.
Kol ile boyu 145,0cm.
Dahili Hafıza
(Arttırılabilir harici bellek)
2GB.
Pil Gücü 1.3AH
Şarj 12V.
Renk Beyaz